Vārdu sakot, tā nu ir sanācis, ka mūsu valstī nopirkt preci ir par 200 eiro dārgāk nekā atsūtīt to no ASV. Bet ir radušies daži jautājumi.

Vēlos pasūtīt portatīvo datoru 1647$ + 48.24$ (Shipping) +356.00$ (Import Fees Deposit)

Pasūtot preci no amazon noliktavas, pirkuma brīdī parādās, ka pirkumam tiek pieskaitīts "Import fees deposit''. Jautājums cik ļoti tai import fees deposit summai var ticēt? Skaidrs, ka, ja summa ir mazāka, tad man būs jāpiemaksā, bet, ja lielāka, tad varu atgūt pārmaksāto?

Ja tomēr esmu sapratis, ka ierīce nebūs man un vēlos to nosūtīt atpakaļ uz ASV, man ir jārēķinās ar kaut kādiem maksājumiem muitai? Vai varu atgūt savu iepriekš minēto un amazon aprēķināto ''import fees deposit'' summu? Un, ja, piemēram, es vēlos atgriezt preci ASV pēc gada lietošanas ar kādu defektu uz garantijas ''rēķina,'' man ir jāveic kādi maksājumi muitai?

Preces summa dolāros pēc amazon aprēķina: 1647$ + 48.24$ (Shipping) +356.00$ (Import Fees Deposit)
Preces summa Eiro pēc amazon aprēķina: 1451.43€ + 42.51€ (Shipping) + 313.73€ (Import Fees Deposit)

Šeit ierīce, ko vēlos pasūtīt:
https://www.amazon.com/Strix-G-SYNC-Gaming-Laptop-i7-7700HQ/dp/B01NALTGWN/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1502183782&sr=8-3&keywords=asus+rog+gl502vs

Liels paldies :)