Atbildi uz jautājumiem un noskaidro, cik par Tavu sūtījumu būs jāmaksā PVN un ievedmuita

Muitas palīgs

Muitas nodoklis

 • Labdien!
  1. Sakiet lūdzu, vai saimnieciskas darbības veicējs var pirkt preces ķīnā (Aliexpres) un pārdot?
  2.Kāds būs attaisnojošs dokuments?
  3. Zinu, ka jāmaksā muitas nodoklis ja sūtījuma cena ir 21 EUR. Bet ja ķīnietis nenorāda sūtījuma cenu uz pakas, kā tad samaksāt muitas nodokli?
  4. Ja tiek pirktas vairākas preces no ķīnas, un par katru samaksāts atsevišķu, bet šutījumā salikts viss kopā, vaii šajā gadījumā ir jāmaksā muitas nodoklis, ja summa pārsniedz 21 eur?
 • Vai pērkot interneta preci par 120 GBP no Ukrainas ir jāmaksā muitas nodoklis?
 • Anniņ, noteikti pašai būs viss jādeklarē. Mani uztrauc tas,ka daudzas pakas,kas pasūtītas šoruden, ir iestrēgušas kaut kur muita un ar jauno gadu jāmaksā nodoklis no 1 centa,kas no Ķīnijas nāk. Un tieši cilvēki visādus sīkumus sūta un vadošie bāleliņi izdomājusi,ka nauda iet garām valsts kasei. Es pirms gada deklarēju vienu paku. Vērtība bija drusku pāri 100 euro. Un es ķīnietim lūdzu,lai raksta virsū visu pareizi, jo šeit neviens netic,ka kaut kāda elektroniska ierīce maksā 2 usd. Un saprotiesd, tajā EDS istēmā es pirmo reizi to dariju. Nebija viegli. Es zvaniju uz turieni un jautaju konsultāciju mkā pareizi deklarēt. Nu jau esmu aizmirsis, tāpēc nemelošu,kas bija. Bet točno bija no internetbankas-0tas apstiprina,kas ir samaksāts, tad no pirkuma orderis-tas ir tas un tas par to cenu... kaut kā tā. un tad viss tajā eds bija jāpievieno un jāgaida reķins. Kad to nomaksā, tad tikai pasts var izsniegt. Un tagad domāju,ka ar jauno gadu strauji samazināsies pirkumu skaits no ali, jo cilvekiem ir pa grūtu to visu aptvert un saprast. ja nu kaut kas dikti vajadzīgs, tad neko nevar darīt-būs jādeklarē.

Atbildēt

 *  
 *  
 
 

Atļautie tagi: <b> <i> <u> <img>

E-pasta adreses netiek publiskotas un nav pieejamas spam-botiem